Dokumenti – Građani

 

Katalog proizvoda

Katalog proizvoda primjena od 01.01.2024.

Informativni obrasci

Informativni obrazac za tekući račun građana i debitnu karticu primjena od 01.01.2024.

Informativni obrazac za žiro račun građana (pdf) primjena od 01.01.2024.

Informativni obrazac za uslugu životnog i neživotnog osiguranja (pdf) primjena od 01.01.2023.

Informativni obrazac za ugovoreno dopušteno prekoračenje (pdf) primjena od 01.01.2024.

Informativni obrazac o usluzi platnog prometa za građane u Slatinskoj banci (pdf) primjena od 01.01.2023.

Informacija za potrošače vezano za uslugu prebacivanja računa za plaćanje (pdf) primjena od 01.01.2023.

Informativni obrazac za uslugu trajnog naloga (pdf) primjena od 01.01.2023.

Informativni obrazac za Blink kredit (pdf) primjena od 01.01.2024.

Informativni obrazac za nenamjenski kredit za reprogramiranje / restrukturiranje (pdf) primjena od 01.01.2024.

Informativni obrazac za stambeni kredit Slatinske banke (pdf) primjena od 01.02.2024.

Informativni obrazac za sms uslugu (pdf) primjena od 01.01.2024.

Informativni obrazac za uslugu police osiguranja kredita (CPI) (pdf) primjena od 15.02.2024.

Informativni obrazac za uslugu mobilnog bankarstva (pdf) primjena od 01.01.2024.

Informativni obrazac za uslugu Mb plus plaćanje na rate i podizanje gotovine uz otplatu na rate po Mbcard (pdf) primjena od 01.07.2023.

Informativni obrazac za uslugu kreditne kartice primjena od 01.01.2024.

Informativni obrazac za lombardni kredit (pdf) primjena od 01.01.2023.

Informativni obrazac za uslugu Internet bankarstva (pdf) primjena od 01.01.2024.

Informativni obrazac za gotovinski kredit Slatinske banke (pdf) primjena od 01.01.2024.

Informativni obrazac za gotovinski kredit uz policu osiguranja Slatinske banke (pdf) primjena od 01.01.2024.

Informativni obrazac za kredit za refinanciranje dopuštenog prekoračenja po tekućem računu i MBplus usluzi (pdf) primjena od 01.01.2023.

Informativni obrazac za dugoročni nenamjenski kredit uz zalog (pdf) primjena od 01.01.2024.

Informativni obrazac za uslugu dopunskog zdravstvenog osiguranja (pdf) primjena od 01.01.2023.

Informativni obrazac za depozite (pdf) primjena od 01.01.2023.

Informativni obrazac za depozitni multivalutni račun po viđenju (pdf) primjena od 01.01.2024.

Informativni obrazac za uslugu dobrovoljnog mirovinskog fonda – Croatia osiguranje (pdf) primjena od 01.01.2023.

Informacije o načinu podnošenja prigovora (pdf) primjena od 01.01.2023.

Informativni obrazac za uslugu iniciranja plaćanja (pdf) primjena od 01.01.2023.

Informativni predložak za deponente (pdf) primjena od 01.01.2023.

Arhiva

Informativni obrazac za uslugu police osiguranja kredita (CPI) (pdf) primjena do 15.02.2024.

Informativni obrazac za stambeni kredit Slatinske banke (pdf) primjena od 01.01.2024.

Informativni obrazac za dugoročni nenamjenski kredit uz zalog (pdf) primjena do 20.07.2023.

Informativni obrazac za stambeni kredit Slatinske banke (pdf) primjena do 20.07.2023.

Informativni obrazac za stambeni kredit Slatinske banke (pdf) primjena do 30.06.2023.

Informativni obrazac za nenamjenski kredit za reprogramiranje / restrukturiranje (pdf) primjena od 30.06.2023..

Informativni obrazac za uslugu Mb plus plaćanje na rate i podizanje gotovine uz otplatu na rate po Mbcard (pdf) primjena od 30.06.2023.

Informativni obrazac za uslugu Mastercard standard revolving kreditne kartice (pdf) primjena od 30.06.2023.

Informativni obrazac za gotovinski kredit Slatinske banke (pdf) primjena od 30.06.2023.

Informativni obrazac za žiro račun građana (pdf) primjena od 30.06.2023.

Informativni obrazac za dugoročni nenamjenski kredit uz zalog (pdf) primjena od 30.06.2023.

Informativni obrazac za gotovinski kredit Slatinske banke (pdf) primjena od 01.01.2023.

Informativni obrazac za nenamjenski kredit za reprogramiranje / restrukturiranje (pdf) primjena od 01.01.2023..

Informativni obrazac za dugoročni nenamjenski kredit uz zalog (pdf) primjena od 01.01.2023.

Informativni obrazac za stambeni kredit Slatinske banke (pdf) primjena od 01.01.2023.

Informativni obrazac za tekući račun građana i MBCard Maestro karticu (pdf) primjena do 31.12.2022.

Informativni obrazac za žiro račun građana (pdf) primjena do 31.12.2022.

Informativni obrazac za uslugu životnog i neživotnog osiguranja (pdf)  primjena do 31.12.2022.

Informativni obrazac za ugovoreno dopušteno prekoračenje (pdf) primjena do 31.12.2022.

Informativni obrazac o usluzi platnog prometa za građane u Slatinskoj banci (pdf) primjena do 31.12.2022.

Informacija za potrošače vezano za uslugu prebacivanja računa za plaćanje (pdf) primjena do 31.12.2022.

Informativni obrazac za uslugu trajnog naloga (pdf) primjena do 31.12.2022.

Informativni obrazac za Blink kredit (pdf) primjena do 31.12.2022.

Informativni obrazac za nenamjenski kredit za reprogramiranje / restrukturiranje (pdf) primjena do 31.12.2022.

Informativni obrazac za stambeni kredit Slatinske banke (pdf) primjena do 31.12.2022.

Informativni obrazac za sms uslugu (pdf) primjena do 31.12.2022.

Informativni obrazac za uslugu police osiguranja kredita (CPI) (pdf) primjena do 31.12.2022.

Informativni obrazac za uslugu mobilnog bankarstva (pdf) primjena do 31.12.2022.

Informativni obrazac za uslugu Mb plus plaćanje na rate i podizanje gotovine uz otplatu na rate po Mbcard (pdf) primjena do 31.12.2022.

Informativni obrazac za uslugu Mastercard standard revolving kreditne kartice (pdf) primjena do 31.12.2022.

Informativni obrazac za uslugu Diners Club kartica (pdf) primjena do 31.12.2022.

Informativni obrazac za lombardni kredit (pdf) primjena do 31.12.2022.

Informativni obrazac za uslugu Internet bankarstva (pdf) primjena do 31.12.2022.

Informativni obrazac za gotovinski kredit Slatinske banke (pdf) primjena do 31.12.2022.

Informativni obrazac za gotovinski kredit uz policu osiguranja Slatinske banke (pdf) primjena do 31.12.2022.

Informativni obrazac za kredit za refinanciranje dopuštenog prekoračenja po tekućem računu i MBplus usluzi (pdf) primjena do31.12.2022.

Informativni obrazac za dugoročni nenamjenski kredit uz zalog (pdf) primjena do 31.12.2022.

Informativni obrazac za uslugu dopunskog zdravstvenog osiguranja (pdf) primjena do 31.12.2022.

Informativni obrazac za depozite (pdf)primjena do 31.12.2022.

Informativni obrazac za štednju po viđenju (pdf) primjena do 31.12.2022.

Informativni obrazac za uslugu dobrovoljnog mirovinskog fonda – Croatia osiguranje (pdf) primjena do 31.12.2022.

Informacije o načinu podnošenja prigovora (pdf) primjena do 31.12.2022.

Informativni obrazac za uslugu iniciranja plaćanja (pdf) primjena do 31.12.2022.

Informativni predložak za deponente (pdf) primjena do 31.12.2022.

Informativni obrazac za gotovinski kredit uz policu osiguranja Slatinske banke (pdf)  primjena do 06.08.2022.

Informativni obrazac za gotovinski kredit Slatinske banke (pdf) primjena do 06.08.2022.

Informativni obrazac za lombardni kredit (pdf) primjena do 06.08.2022.

Informativni obrazac za Blink kredit (pdf) primjena do 06.08.2022.

Informativni obrazac za nenamjenski kredit za reprogramiranje / restrukturiranje (pdf) primjena do 06.08.2022.

Informativni obrazac za dugoročni nenamjenski kredit uz zalog (pdf) primjena do 31.12.2021.

Informativni obrazac za kredit za refinanciranje dopuštenog prekoračenja po tekućem računu i MBplus usluzi (pdf) primjena do 31.12.2021.

Informativni obrazac za gotovinski kredit uz policu osiguranja Slatinske banke (pdf) primjena do 31.12.2021.

Informativni obrazac za gotovinski kredit Slatinske banke (pdf) primjena do 31.12.2021.

Informativni obrazac za lombardni kredit (pdf) primjena do 31.12.2021.

Informativni obrazac za uslugu Mastercard standard revolving kreditne kartice (pdf) primjena do 31.12.2021.

Informativni obrazac za uslugu Mb plus plaćanje na rate i podizanje gotovine uz otplatu na rate po Mbcard (pdf) primjena do 31.12.2021.

Informativni obrazac za stambeni kredit Slatinske banke (pdf) primjena do 31.12.2021.

Informativni obrazac za nenamjenski kredit za reprogramiranje / restrukturiranje (pdf) primjena do 31.12.2021.

Informativni obrazac za Blink kredit (pdf) primjena do 31.12.2021.

Informativni obrazac za tekući račun građana i MBCard Maestro karticu (pdf) primjena do 31.12.2021.

Informativni obrazac za ugovoreno dopušteno prekoračenje (pdf) primjena do 31.12.2021.

Odluke o kamatnim stopama

Obavijest o izmjeni općih uvjeta – primjena od 01.01.2024.

Odluka o kamatnim stopama banke u poslovanju s potrošačima – primjena od 01.01.2024. godine

Odluka o kamatnim stopama banke u poslovanju s potrošačima – primjena od 29.11.2023.godine

Obavijest o izmjeni kamatnih stopa banke u poslovanju s potrošačima – primjena od 29.11.2023. godine


Arhiva

Odluka o kamatnim stopama banke u poslovanju s potrošačima – primjena od 01.10.2023.godine

Obavijest o izmjeni kamatnih stopa banke u poslovanju s potrošačima – primjena od 1.10.2023. godine

Obavijest o dopuni uvjeta u kreditnom poslovnju i kamata potrošača – primjena od 10.02.2023.godine

Opći uvjeti SLATINSKE BANKE d.d. u kreditnom poslovanju s potrošačima – primjena od 10.02.2023.godine

Opći uvjeti promjene kamatnih stopa SLATINSKE BANKE d.d. na kreditne plasmane – primjena od 10.02.2023.godine

Obavijest o promjeni odluke o kamatnim stopama banke u poslovanju s potrošačima – primjena od 20.07.2023.godine

Obavijest o promjeni Odluke o kamatnim stopama banke u poslovanju s potrošačima primjena od 01.07.2023.

Odluka o kamatnim stopama banke u poslovanju s potrošačima – primjena od 01.07.2023. godine

Odluka o kamatnim stopama banke u poslovanju s potrošačima – primjena od 10.02.2023. godine

Odluka o kamatnim stopama banke u poslovanju s potrošačima – primjena od  01.01.2023. godine

Odluka o kamatnim stopama banke u poslovanju s potrošačima – primjena od 01.09.2022. godine

Obavijest o izmjeni općih uvjeta kreditiranja i kamatnih stopa – primjena 01.09.2022.

Obavijest o izmjeni općih uvjeta kreditiranja i kamatnih stopa – primjena od 01.09.2022.

Odluka o kamatnim stopama banke u poslovanju s potrošačima – primjena od 01.09.2022.

Obavijest o izmjeni Odluke o kamatnim stopama banke u poslovanju s potrošačima – primjena od 01.07.2022.

Odluka o kamatnim stopama banke u poslovanju s potrošačima – primjena od 01.07.2022.

Obavijest o izmjeni Odluke o kamatnim stopama banke u poslovanju s potrošačima-primjena od 16.06.2022.

Odluka o kamatnim stopama banke u poslovanju s potrošačima – primjena od 10.02.2023

Odluka o kamatnim stopama banke u poslovanju s potrošačima – primjena od 16.06.2022.

ODLUKA o kamatnim stopama – Odluka o kamatnim stopama banke u poslovanju s potrošačima, primjena od 16.05.2022. godine

Odluka o kamatnim stopama banke u poslovanju s potrošačima 14.12.2021. – primjena od 01.01.2022. godine

Odluka o kamatnim stopama banke u poslovanju s potrošačima 14.09.2021. – primjena od 01.10.2021. godine

Odluka o kamatnim stopama banke u poslovanju s potrošačima 13.07.2021. – primjena od 01.08.2021. godine

Odluka o kamatnim stopama banke u poslovanju s potrošačima 29.06.2021. – primjena od 01.07.2021. godine

Odluka o kamatnim stopama potrošača 15.06.2021. – primjena od 01.07.2021.

Odluka o kamatnim stopama potrošača – primjena od 24.02.2021. do 01.07.2021.

Odluka o kamatnim stopama potrošači 29.12.2020. – primjena od 01.01.2021.

Odluka o kamatnim stopama potrošači 24.11.2020. – primjena od 09.12.2020.

Odluka o kamatnim stopama potrošači 18.08.2020. – primjena od 01.09.2020.

Odluka o kamatnim stopama potrošači 11.08.2020. – primjena od 01.09.2020.

Odluka o kamatnim stopama potrošači 25.06.2020. – primjena od 01.07.2020.

Odluka o kamatnim stopama potrošači 12.05.2020. – primjena od 01.06.2020.

Odluka o kamatnim stopama potrošači 01.04.2020. – primjena od 17.04.2020.

Odluka o kamatnim stopama potrošači 24.12.2019

Odluka o kamatnim stopama potrošači 13.08.2019

Odluka o kamatnim stopama potrošači 16.07.2019

Odluka o kamatnim stopama potrošači 26.06.2019

Odluka o kamatnim stopama potrošači 12.03.2019.

Tarife naknada

OBAVIJEST O IZMJENAMA Općih uvjeta poslovanja po transakcijskim računima potrošača i Odluke o tarifi naknada u poslovanju Banke s potrošačima– OBJAVLJENO 20.02.2024,  primjena od 01.06. 2024.

Obavijest o izmjeni općih uvjeta – primjena od 01.01.2024.

Odluka o tarifi naknada za potrošače – primjena od 01.01.2024.

Odluka o tarifi naknada za potrošače – objava 20.02.2024, primjena od 01.06.2024.

Odluka o tarifi naknada za potrošače – objava 17.01.2024, primjena od 01.04.2024.

Obavijest o promjeni Odluke o tarifi naknada za potrošače – primjena od 01.07.2023.

Odluka o tarifi naknada za potrošače – primjena od 01.07.2023.

Odluka o ukidanju naknade za donacije građana za pomoć područjima pogođenima potresom 


Fees

Pojmovnik

HNB – Usporedba naknada


Arhiva

Odluka o tarifi naknada za potrošače – objavljeno 01.08.2023- primjena od 16.08.2023.

Odluka o tarifi naknada za potrošače – primjena od 01.01.2023.

Odluka o tarifi naknada za potrošače – objavljeno 11.04.2023- primjena od 15.06.2023.

Obavijest o izmjenama Odluke o tarifi naknada u poslovanju banke s potrošačima  primjena od 01.01.2023.

TARIFA NAKNADA – Odluka o tarifi naknada u poslovanju banke s potrošačima, primjena od 16.05.2022. godine

Odluka o tarifi naknada za potrošače 14.12.2021. – primjena od 01.01.2022.

Obavijest o izmjeni Odluke o tarifi naknada u poslovanju banke s potrošačima – primjena od 01.07.2022. godine

Odluka o tarifi naknada u poslovanju banke s potrošačima – primjena od 01.07.2022. godine – dvojno iskazano

Odluka o tarifi naknada u poslovanju banke s potrošačima – primjena od 01.01.2023.

Odluka o tarifi naknada za potrošače 15.06.2021. – primjena od 01.07.2021. do 01.01.2022.

Odluka o tarifi naknada za potrošače – primjena od 24.02.2021. do 01.07.2021.

Odluka o tarifi naknada za potrošače 29.12.2020. – primjena od 01.01.2021.

Odluka o tarifi naknada za potrošače 08.12.2020. – primjena od 31.12.2020.

Odluka o tarifi naknada za potrošače 18.08.2020. – primjena od 04.09.2020.

Odluka o vraćanju naknada za korištenje bankomata drugih banaka – primjena od 10.08.2020.

Odluka o tarifi naknada za potrošače 25.06.2020. – primjena od 01.07.2020.

Odluka o tarifi naknada za potrošače 12.05.2020. – primjena od 01.06.2020.

Odluka o izmjeni tarife naknada u poslovanju Banke s potrošačima – primjena od 01.04.2020.

Odluka o tarifi naknada za potrošače 24.12.2019.

Odluka o tarifi naknada za potrošače 15.10.2019.

Odluka o tarifi naknada za potrošače 04.09.2019.

Odluka o tarifi naknada za potrošače 16.07.2019.

Odluka o tarifi naknada za potrošače 26.06.2019.

Odluka o tarifi naknada za potrošače 12.03.2019.

Odluka o tarifi naknada za potrošače 29.01.2019.

Terminski planovi

Terminski plan primitka i izvršenja platnih naloga klijenata banke u platnom prometu u nacionalnoj valuti – važeći od 01.02.2024.

Terminski plan primitka i izvršenja deviznih platnih naloga klijenata banke – važeći od 01.02.2024.

Terminski plan primitka i izvršenja platnih naloga klijenata banke u platnom prometu u nacionalnoj valuti – važeći od 14.01.2024.

Terminski plan primitka i izvršenja deviznih platnih naloga klijenata banke – važeći od 01.01.2023.

Terminski plan primitka i izvršenja platnih naloga klijenata banke u platnom prometu u nacionalnoj valuti – važeći od 01.01.2023.

Terminski plan izvršenja platnih naloga u platnom prometu u zemlji

Terminski plan izvršenja deviznih platnih naloga klijenata Banke

 


Arhiva

Terminski plan izvršenja platnih naloga u platnom prometu u zemlji

Terminski plan izvršenja deviznih platnih naloga klijenata Banke

Zahtjevi

Izjave o privatnosti

Nacionalna referentna stopa

Nacionalna referentna stopa (NRS) primjena od 01.01.2024. godine


Arhiva

Nacionalna referentna stopa (NRS) primjena od 01.01.2023. godine

2022. godina – Nacionalna referentna stopa (NRS)

2021. godina – Nacionalna referentna stopa (NRS)

2020. godina – Nacionalna referentna stopa (NRS)

2019. godina – Nacionalna referentna stopa (NRS)

2018. godina – Nacionalna referentna stopa (NRS)

EURIBOR

EURIBOR primjena od 01.01.2024. godine

EURIBOR primjena od 1.10.2023. godine

EURIBOR primjena od 1.07.2023. godine

EURIBOR primjena od 10.02.2023. godine

 


Share
en_USEnglish